Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Vila Saranca - A3

Tatranské Matliare , Prešovský kraj

Pobyt s domácim miláčikom

Výhľad na hory

Vysoké Tatry

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie3
Rozloha25m2
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Uteráky
Výhľad na hory
WIFI
Nefajčiarska
Chladnička
Mikrovlnka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Parkovanie zdarma

AC Vila Saranca - A3

Ubytovacie zariadenie Vila Saranca s výhľadom na rieku, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 6 km od Lomnického štítu.

Ubytovacie jednotky majú kompletne vybavenú kuchynku s mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou.

V okolí sa hostia môžu venovať lyžovaniu a cyklistike

Apartmán s výhladom na Lomnický štít a Belianske Tatry, pri horskom potoku sa nachádza priamo pri chodníku na Zelené pleso a Jahňací štít. Apartmán sa nachádza v novopostavenej vile v Tatranských Matliaroch , necelé 2 km od Tatranskej Lomnice v ktorej sa nachádza nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

V letnej sezóne sú Tatranské Matliare ideálnym miestom pre menej náročné vychádzky po okolitých lesných cestičkách a výlety do Tatranskej Lomnice, na Medvediu lúku, ale aj pre vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Kopské sedlo, Jahňací štít a do doliny Bielej vody. Milovníkom zimných športov sú k dispozícii neďaleké lyžiarske strediská v Tatranskej Lomnici alebo v Ždiari. V blízkosti sa nachádza národná prírodná rezervácia Pramenište, ktorá chráni najzachovalejší borovicovo-brezový porast v tatranskej oblasti. Vysokohorské klimatické podmienky priaznivo pôsobia na organizmus človeka a majú liečivé účinky pri ochorení dýchacích ciest.

aptcare logo
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM