Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Vila Saranca - A4

Tatranské Matliare , Prešovský kraj

Výhľad na hory

Vysoké Tatry

Odporúčané

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie3
Rozloha25m2
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Uteráky
WIFI
Nefajčiarska
Chladnička
Mikrovlnka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Parkovanie zdarma

AC Vila Saranca - A4

Ubytovacie zariadenie Vila Saranca s výhľadom na rieku, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 6 km od Lomnického štítu.

Ubytovacie jednotky majú kompletne vybavenú kuchynku s mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou.

V okolí sa hostia môžu venovať lyžovaniu a cyklistike.

Apartmán s výhladom na Lomnický štít a Belianske Tatry pri horskom potoku sa nachádza priamo pri chodníku na Zelené pleso a Jahňací štít. Apartmán sa nachádza v novopostavenej vile v Tatranských Matliaroch , necelé 2 km od Tatranskej Lomnice, v ktorej sa nachádza nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

V letnej sezóne sú Tatranské Matliare ideálnym miestom pre menej náročné vychádzky po okolitých lesných cestičkách a výlety do Tatranskej Lomnice, na Medvediu lúku, ale aj pre vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Kopské sedlo, Jahňací štít a do doliny Bielej vody. Milovníkom zimných športov sú k dispozícii neďaleké lyžiarske strediská v Tatranskej Lomnici alebo v Ždiari. V blízkosti sa nachádza národná prírodná rezervácia Pramenište, ktorá chráni najzachovalejší borovicovo-brezový porast v tatranskej oblasti. Vysokohorské klimatické podmienky priaznivo pôsobia na organizmus človeka a majú liečivé účinky pri ochorení dýchacích ciest.

aptcare logo
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM