Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Apartmán A307 - Hotel Kukučka

Tatranská Lomnica , Prešovský kraj

Vysoké Tatry

Odporúčané

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha40m2
Vaňa
Bez zvierat
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
WIFI
Trezor
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
DVD prehrávač
Parkovanie zdarma

AC Apartmán A307 - Hotel Kukučka

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

AC Apartmán A307  zariadený v horskom štýle s dreveným nábytkom sa nachádza na 3. poschodí v hlavnej budove hotelového komplexu. Poskytuje nadštandartné ubytovanie pre 4 osoby. Apartmán disponuje 1 spálňou a 1obývaciou miestnosťou s rozkladacím gaučom , TV so satelitnými kanálmi a samostatným šatníkom. Obývacia miestnosť s TV SAT je spojená s dostatočne vybaveným kuchynským kútom a jedálenským sedením. V kúpeľni sa nachádza priestranná vaňa, umývadlo a toaleta. Hostia majú k dispozícii osušky a uteráky. 

Apartmán  sa nachádza v hlavnej budove hotelového komplexu Kukučka (hlavná budova a tri rezidenčné budovy) v centre Tatranskej Lomnice.  Rezidenčné budovy, rovnako ako hlavná budova, sú vybavené vlastnými wellness priestormi. V hotelovej budove sú k dispozícii parná / suchá (fínska) sauna s kapacitou 8 osôb. Samozrejmosťou je oddychová miestnosť, Kneippov kúpeľ a ochladzovacia kaďa. Hostia majú k dispozícii zdarma parkovacie miesto a free WiFi pripojenie na internet. V objekte sa nachádza aj detský kútik a reštaurácia, v exteriéri sa detské hojdačky a šmýkačky.

 

Tatranská Lomnica je jedným z najväčších katastrálnych území Vysokých Tatier a svojim návštevníkom ponúka široké možnosti aktívneho oddychu v podobe vysokohorskej turistiky a cykloturistiky, množstvo celoročných kultúrnych podujatí, prírodných krás, športových možností i náučných miest. Nachádza sa tu najdlhšia a najvyššie položená zjazdovka na Slovensku, ktorá je garanciou tej najlepšej lyžovačky, v blízkom okolí sú ďalšie wellnes centrá, vodné parky, fitness centrá, rôzne atrakcie a množstvo gastronomických služieb. Jedinečnosť polohy umožňuje návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období. 

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

AC Apartmán A307 - Hotel Kukučka si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 1300 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať
aptcare logo
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM